• Galeria

    sadzonki-truskawek-08 sadzonki-truskawek-13 sadzonki-truskawek-16 sadzonki-truskawek-27
  1. Twoja wiadomość

Archiwum miesiąca Kwiecień 2009

Płatności bezpośrednie za 2009 rok

Od 16 marca ARiMR przyjmuje wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich za 2009 rok i Agencja przypomina, że podstawowy termin składania tych wniosków upływa 15 maja.

Susza suszy

To jeszcze nie klęska ale zagrożenie jest coraz większe. W tym roku bardzo wcześnie daje znać o sobie susza. O tegorocznych zbiorach zadecydują najbliższe tygodnie. Dodatkowo ziemię wysuszają nocne przymrozki. Strona została znaleziona przez następujące słowa kluczowe:truskawski pnace

Modernizacja gospodarstw rolnych

Bez problemów przebiega w tym roku przyjmowanie wniosków na „Modernizację gospodarstw rolnych”. Od 21 do 24 kwietnia Oddziały Regionalne ARiMR przyjęły w skali kraju 8262 wnioski, w których rolnicy ubiegają się łącznie o dofinansowanie w wysokości blisko 1,26 mld zł.

Modernizacja gospodarstw rolnych

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 121 „Modernizacja gospodarstw rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 od dnia 21 kwietnia 2009 r. do dnia 28 kwietnia 2009 r.

Losowanie wniosków na modernizację

Dwa i pół miliarda złotych dla dwudziestu tysięcy rolników. Od jutra Agencja Restrukturyzacji rozpoczyna przyjmowanie wniosków na modernizację gospodarstw rolnych. O szczęściu zadecyduje los.

Modernizacja gospodarstw rolnych

Od 21 do 28 kwietnia br. można składać wnioski o przyznanie pomocy finansowej z działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” finansowanego z PROW 2007 – 2013. Tegoroczna pula środków do wykorzystania wynosi ponad 2,5 mld zł i została podzielona na koperty wojewódzkie. Wnioski można składać w Oddziale Regionalnym właściwym ze względu na miejsce realizacji inwestycji osobiście lub [...]

Wnioski o dofinansowanie

Jedne idą jak ciepłe bułeczki na inne na razie nie ma chętnych. Agencja Restrukturyzacji przyjmuje wnioski o dofinansowanie siedmiu działań z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. A wkrótce ruszą następne. Strona została znaleziona przez następujące słowa kluczowe:dotacje na truskawkiflance truskaweksadzonki truskawki zdjeciadofinansowanie do truskawekdofinansowanie z armir na truskawki 2019

Ubezpieczenie klęski suszy

Od nadmiaru głowa nie boli, ale nie w tym przypadku. Rolnicy wciąż nie mogą doczekać się zmiany przepisów, która umożliwi im ubezpieczenie klęski suszy. Pracę w Sejmie są tak intensywne, że już niedługo będą gotowe 4 projekty nowelizacji.

Nabór wniosków na przetwórstwo, doradztwo, różnicowanie

Dwa zupełnie nowe i dwa stare działania. Od dziś Agencja Restrukturyzacji rozpoczyna nabór wniosków na przetwórstwo, doradztwo, różnicowanie oraz uczestnictwo w systemach jakości żywności. Oblężenia w oddziałach regionalnych jednak nie ma. Sprawnie i bez zbędnych emocji. Wszyscy, którzy zgłosili się dzisiaj po unijne dotacje nie musieli czekać długo na złożenie wniosku.

15 kwietnia ARiMR będzie przyjmować wnioski

Od 15 kwietnia, ARiMR rozpocznie przyjmowanie wniosków o przyznanie pomocy na cztery kolejne działania finansowane z PROW 2007-2013. Na dofinansowanie inwestycji w przetwórstwie z działania „Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej” oraz na wspieranie „Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej” będzie to drugi nabór wniosków. Po raz pierwszy przyjmowane będą wnioski na „Korzystanie z [...]

Page 1 of 212