• Galeria

    linosa-2 sadzonki-truskawek-30 sadzonki-truskawek-17 sadzonki-truskawek-15
  1. Twoja wiadomość

Archiwum miesiąca Grudzień 2010

Rynek szeroko otwarty

Szykują się duże zmiany na rynku pracy. Od pierwszego stycznia nasi obywatele bez zezwolenia będą mogli pracować na terenie Niemiec.

Wsparcie na modernizację gospodarstw rolnych

Pierwszy etap przyjmowania wniosków rozpocznie się za kilka dni, a dla niektórych rolników rozpoczęła się prawdziwa walka z czasem.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW

W dniach 5-6 stycznia 2011 r. na terenie Warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędą się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW.

Opóźniona lista

Na opublikowanie rankingu rolników ubiegających się o renty strukturalne trzeba jeszcze trochę poczekać. Miał być pierwszego grudnia a będzie dostępny dopiero dwudziestego pierwszego.

Agroturystyka – alternatywna oferta

Alternatywna oferta – agroturystyka.Wobec zorganizowanych wczasów i zagranicznych wyjazdów, robi furorę na Dolnym Śląsku. To co kiedyś było tylko dodatkiem do rolniczych zajęć, staje się teraz podstawowym zarobkiem coraz większej liczby gospodarstw. Z agroturystyki wreszcie można na wsi wyżyć. Stuletni niemal gospodarczy budynek w Bolescinie stał i niszczał w oczach. Tak długo, dopóki nie stał [...]

Modernizacja gospodarstw rolnych

Prawie dwa i pół miliarda dla blisko 20 tysięcy rolników. W styczniu rusza kolejna i prawdopodobnie ostatnia edycja modernizacji gospodarstw rolnych.

Sprzedaż bezpośrednia

Sprzedaż bezpośrednia miała ułatwić rolnikom zbyt wytworzonych w gospodarstwie produktów i co za tym idzie wyższe dochody.

Wnioski o przyznanie premii "młodym rolnikom"

W województwach: dolnośląskim, lubuskim, małopolskim i podkarpackim można jeszcze w tym roku składać wnioski o przyznanie premii na „Ułatwianie startu młodym rolnikom”. Strona została znaleziona przez następujące słowa kluczowe:mody rolnik